Agt Teknik Grup
Agt Teknik Grup
2003 yılında sektörde çalışmalarına başlayan farklı iş kollarında hizmet veren onlarca bayi ve çözüm ortakları ile Vega Yazılım İstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Kırklareli, Edirne Bölgelerinde Avrupa bölge Dağıtıcısı olarak faaliyetini sürdürmektedir. Aynı zamanda bu bölgelerde Enpos kasa, Cas,Digi ,Bizerba, Rongta, Wintec Terazi, Vegapos, Tysso , M3, Argox, datamax, Newland, Sam4s, Anypay Sbarco, SüperLead ,sunmi ,Sycall vb.bir çok barkod ekipmanında sektörün ihtiyacı olan markada dağıtıcılık yapmaktayız.
İletişim Adresleri
Adres:Oruçreis Mah. Giyimkent Sitesi Vadi Cad. B175 Blok No:248/A 34235 Esenler, İstanbul
Telefon:0212 427 02 01Diğer Telefon:0212 627 75 47
Mobil Telefon:0532 743 46 18
Faks:0212 427 30 48
E-posta:info@agtteknik.com
Web Sitesi:www.agtteknik.com
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:Agt Teknik Grup Mühendislik San. ve Tic.Ltd.Şti.
Firma Türü:Limited Şirket
Yetkili Adı:Murat Yıldız
Firma Tanımı

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlarla, en iyi Ticari Yazılımlar ve azami derecede kolaylık (Kullanıcı Dostu) sunmak için çalışıyoruz ve işletmelerin çağdaş yönetim
ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını artırmasını sağlayan çözümleri Müşterilerimizle buluşturmak için çabalıyoruz.
VEGA YAZILIM iş ortağı ve bölge dağıtıcısı olarak işinizin merkezinde yer alıyor her geçen gün herkesin ihtiyaç duyduğu yazılımların ARGE Çalışmaları için çalışıyoruz tutkumuz bize ilham veriyor bu misyonu gerçek kılmaya yardımcı olacak prensipleri yaşatıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerin Ticari ortamda satın almak isteyebilecekleri YAZILIM ve DONANIM anlamında her şeyi bulabilecekleri , dünyanın en müşteri merkezli şirketi olmak ve
KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer hedeflerine ulaşabilmesi için IT çözümleri ile müşterilerine destek sağlamak.

Ürünler ve Hizmetler

Uygulamalarımız; Barkod sistemi ve otomasyon uygulaması, Özel yazılımlar ve proje geliştirme Network ve Bilgisayar altyapı sistemleri,Güvenlik Teknolojileri Cloud Yedekleme (veri saklama sistemleri )e- dönüşüm, E Ticaret Web uygulamaları Danışmanlık Hizmetleri RFID Uygulamaları Pdks (personel takip sistemleri ) Müşteri kartı uygulamaları, Bariyer ve turnike çözümleri.

Firmamız özel ve işletmelere özel çözümler sunarak Yazılım tecrübesini en başta market mağaza online satış uygulaması olmak üzere lojistik ve saha satış otomasyonu alanındaki uygulamalarıyla faaliyete geçirmiştir. Online sıcak ve soğuk satış uygulamalarıyla rut sisteminde faaliyetleri bulunmaktadır.. Sektörlere uygun farklı çözümler için özel yazılımlarla firmaların gelişmesinde yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı rolünü elinden geldiğince üstlenmektedir.

 

Hizmet Bölgeleri
İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli
Çalışma Günleri ve Saatleri
09:00-19:00
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır. Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.