Akkaya Group
AKKAYA GROUP
İletişim Adresleri
Adres:Muratpaşa Mah. Evliya Çelebi Cad. 60/A Karayusuf Apt. 07010 Muratpaşa, Antalya
Telefon:0242 247 51 41
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:AKKAYA MÜHENDİSLİK MİMARLIK HARİTA KADASTRO İMAR MOBİLYA DOĞRAMA DEKORASYON EMLAK İNŞAAT TURİZM SANAYİ TEMİZLİK GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İTHALAT İHRACAT TİC.LTD.ŞTİ.
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır.
Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.