Alkılıç Grup İnş. Mim. Müh. Hizm. San. Ltd. Şti
ALKILIÇ GRUP İNŞ.MİM.MÜH.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ
İnşaat, Mimarlık, Mühendislik
İletişim Adresleri
Adres:İnkilap Mah. Yelkenciler Sok. Sofistanbul B Blok No:8/11 K:3 34768 Ümraniye, İstanbul
Telefon:0555 195 22 75
E-posta:alkilicgrup@hotmail.com
Web Sitesi:alkilicgrup.com.tr
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:ALKILIÇ GRUP İNŞ.MİM.MÜH.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ
Firma Türü:Limited Şirket
Yetkili Adı:İrem ALKILIÇ
Firma Tanımı

ALKILIÇ GRUP; sektöründe Hastane, Cami, Konut, İşyeri, Tatil Köyleri, Kooperatif, Villalar, Aş Evleri, Spor Tesisleri, gibi birçok alanda yaklaşık 1000’ün üzerinde Projeye imza atmış olup, Müteahhitlik alanında yine Konut, İşyeri, Taahhüt İşleri, Kat Karşılığı Projeler, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait ihaleler sonucu alınmış projeler de birçok uygulamanın sahibidir. Alkılıç Grup, sektöründe çalışmaları ile bir marka konumunda olup, Yönetim Kurulu Başkanımız, Mimar İrem ALKILIÇ 'tır.

Şirketimiz, şu sırala devam eden şantiyelerimizle birlikte İstanbul ilimizde birçok prestij projelere imza atmak üzere çalışmalarını tamamlamış olup, sözleşme aşamasındadır. Alkılıç Grup, sektörün de kurumsal yapısı ile tüm üretim alanlarında kaliteden ödün vermeden sektöründe sahip olduğu konumunu muhafaza ederek yükselmeyi kendine misyon edinmiştir.

Alkılıç Grup, bünyesinde lisans ve ön lisans eğitimi almış, mimar, mühendis, tekniker uygulama elemanları, ofis çalışanları ile birlikte çalışmalarını sürdüren uzman bir kadroya sahip olup, Ümraniye’deki şirket merkezinde faaliyetlerine devam etmektedir. 

Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır.
Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.