Efe Tercüme

Efe Tercüme
Yeminli ve noter tasdikli tercüme hizmetleri.
İletişim Adresleri
Adres:Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:92-94 Abdullah Uzlar İş Merkezi D:56 34714 Kadıköy, İstanbul
Telefon:0506 204 86 88
Mobil Telefon:0506 204 86 88
E-posta:info@efeceviri.com
Web Sitesi:www.efeceviri.com
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:Ensar ŞEKER
Firma Türü:Gerçek Kişi
Yetkili Adı:Ensar ŞEKER
Firma Tanımı

Efe Tercüme bürosu olarak yeminli ve noter tasdikli tercüme hizmetlerini sağlamaktayız. Her alanda ve her dilde hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz güven ve hizmettir. Dilediğiniz zaman Kadıköy Efe Tercüme bürosunu ziyaret edip, bilgi için arayabilirsiniz.

Ürünler ve Hizmetler

Yeminli tercüme hizmetleri. Noter tasdikli tercüme hizmetleri. Almanca tercüme. İngilizce tercüme. Rusça tercüme. Gibi birçok alanda ve birçok dilde tercüme hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri
İstanbul
Çalışma Günleri ve Saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 08:30 - 19:30

Pazar: Kapalı
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır. Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.