Telelife Phone Coffee

TeleLife Phone Coffee
Teknoloji alanındaki tüm yenilikleri ürün ve hizmetleri gerek teknik-servis gerekse orijinal veya lisanslı aksesuar konusunda fiyat uygunluğu kalite anlayışımız ile sektörde emin adımlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyar.
İletişim Adresleri
Adres:Alsancak Mah. Ali Çetinkaya Bul. No:27/A 35220 Konak, İzmir
Telefon:0532 336 51 37Diğer Telefon:0232 422 16 42
E-posta:info@telelife.com.tr
Web Sitesi:www.telelife.com.tr
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:TeleLife Phone Coffee
Firma Türü:Gerçek Kişi
Yetkili Adı:Sercan Geniş
Firma Tanımı

2011 yılında iletişim sektörüne merhaba diyen Telelife geçmişten bugüne iletişim sektörüne değer katmaya devam ederken, bir de bünyesine zengin tatları kahve kültürünüde eklemiş ve bu alanda müşterilerinin kendilerini rahat hissetmesini amaçlamıştır. Bizlere değer katan çalışma prensibimiz müşteri odaklı, çözüm odaklı, güvenirlik gibi faktörleri üstlenmiş olmamız bizileri diğer kurum ve kurulaşlardan farklı kılmaktadır.

Yorumlar (0)
Resim Yok
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır. Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.