Mert Giyim - İş Elbiseleri (mağaza)
Mert Giyim - İş Elbiseleri (Mağaza)
İş Elbiseleri Toptan ve Parekende Satışı
İletişim Adresleri
Adres:Kartaltepe Mah. Eski Edirne Asfaltı Sok. 41 K:Zemin K:1 Bayrampaşa, İstanbul
Telefon:0212 544 51 34
Faks:0212 544 51 34
E-posta:online@mertgiyim.com
Web Sitesi:www.mertgiyim.com
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:Mert İş Elbiseleri Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Firma Türü:Limited Şirket
Yetkili Adı:Mert Giyim
Firma Tanımı

Mert Giyim İş Elbiseleri’nin koordine merkezi olarak kabul edilen ve ekibimizin imalat süreçlerini ilerlettiği hem mağaza hem üretim alanı Bayrampaşa (İmalat – Mağaza) şubemizdir.

Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu personel kıyafetlerini, numune örnek çeşitliliğimiz ve imalat gücümüz sayesinde en kısa sürede firmaların kimliğini yansıtan kararlar almalarına ve bizi tercih etmelerine yardımcı oluyoruz.

Profesyonellik ve titizlik ile sektörel giyim arayışınıza çözüm istiyorsanız şubelerimize bekleriz. Bizim kalitemiz, tekstil ve hizmeti bir arada sunmaktır.

Kurumsal firmaların yanında, bireysel müşterilerimizi de unutmamak adına mağazalarımıza gelen müşterilerimizin, stoklarımızda bulunan ürünlerimiz için renk kartelamızdan tercih edecekleri herhangi bir renk üzerine perakende özel üretim yapıyor ve siparişlerini en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Ürünler ve Hizmetler

Mert Giyim İş Elbiseleri’nin Sağmalcılar Mağaza şubesi güler yüzlü hizmet kalitesinin bir yansımasıdır.

İş elbisesi arayışınızı giderebileceğiniz birçok sektördeki, sürekli güncellenen stokları ve bulundurduğu ürünlerindeki model çeşitliliği ile ihtiyaç duyduğunuz adrestir.

Mert Giyim İş Elbiseleri’nin Sağmalcılar Mağazası, bulunduğu konum itibari ile İstanbul gibi metropol bir şehirde müşterilerimize kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır. Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
5651 sayılı yasa kapsamında bu site 'yer sağlayıcı'dır, ilgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Eklenen tüm içeriklerden içerik sahipleri sorumludur, yasak ve kanunlara aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriklerin kaldırılma talepleri ve ilgili şikâyetler için uyar-kaldır prensibiyle 'İletişim' sayfasından veya firma sayfasında yer alan 'Bildir' bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.