Özel Novar Polikliniği Alsancak Şubesi

ÖZEL NOVAR POLİKLİNİĞİ ALSANCAK ŞUBESİ
İletişim Adresleri
Adres:Kültür Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Cad. No:1/1 D:11 Alsancak 35220 Konak, İzmir
Telefon:0232 404 44 00
E-posta:info@novarpoliklinik.com
Web Sitesi:www.novarpoliklinik.com
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:NOVAR SAĞLIK HİZMETLERİ SAÇ EKİMİ ESTETİK CERRAHİ VE LAZER TEDAVİ DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ.
Firma Türü:Limited Şirket
Firma Tanımı

Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 yılında hizmet vermeye başlamış olup, devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün öncü kuruluşu ve markası olmuştur. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Ruhsatlandırılmış olan Özel Novar Poliklinikleri, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı son teknolojiyle üretilmiş cihazlara sahip, uzman kadrosuyla kişiye özel tedavi ve hizmetler sunan medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezleridir.

Ürünler ve Hizmetler

Lazer Epilasyon, Saç ve Sakal Ekimi, Dudak Dolgusu, Dövme Silme, Cilt Tedavileri, Kaş Konturü, Zayıflama İğneli Epilasyon, ND-YAĞ Epilasyon, Akne Tedavisi, Mezolifting Cilt Bakım, Cilt Germe, Medikal Cilt Bakımı, Lazerle Çatlak Tedavisi, Akustik Dalga Terapisi, Ulthera Yüz Germe, Yara İzi Tedavisi, Lazerle Leke Tedavisi, Ultraformer (HIFU) Selülit Tedavisi, Göz Altı Işık Dolgusu, Radyofrekans Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Altın İğne (İnfiny), Örümcek Ağı Estetiği, Kavitasyon Tedavisi, Ameliyatsız Burun Estetiği, Bölgesel İncelme alanlarında hizmet verilmektedir.

Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır. Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.