Rıdvan Tekstil
Rıdvan Tekstil
İthal yerli döşemelik kumaş, dokuma gömleklik kumaş, elbiselik dokuma kumaşlar.
İletişim Adresleri
Adres:Altınova Mah. Buttim İş Merkezi A1/55 16250 Osmangazi, Bursa
Telefon:0224 211 18 76Diğer Telefon:0224 211 18 72
Mobil Telefon:0533 722 20 30
E-posta:ridvanupholster@gmail.com
Harita Konumu
Firma Bilgileri
Firma Ünvanı:Rıdvan Tekstil
Firma Türü:Limited Şirket
Yetkili Adı:Rıdvan Kısa
Firma Tanımı

45 yılı aşkın sektörel tecrübemiz. Manifatura'ya dayanmaktadır. Başta Çin ve Bursa da üretim tesislerimiz. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünler ve Hizmetler

Döşemelik ithal ve yerli kumaşlar, peluş kumaşlar, dokuma elbise kumaşlar.

Hizmet Bölgeleri
Türkiye, Kıbrıs, Irak ve Romanya'ya hizmet vermekteyiz.
Çalışma Günleri ve Saatleri
Hafta içi: 08:30-18:30
Cumartesi: 09:00-15:00
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Benzer Firmalar
Yasal Uyarı / Bildiri
Iletisimadresleri.com dijital bir firma rehberidir. Bu sitedeki bilgiler; Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık firma kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmanın kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler veya firmanın kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşturulmaktadır.
Iletisimadresleri.com'un sitede yayınlanan firmalar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitedeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir. Sitede yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri, hiçbir şekilde herhangi bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmî bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmî hiçbir geçerliliği yoktur. Bilgilerin güncelliği garanti edilmemekle birlikte, bilgilerin doğruluğunu, tamlığını ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.